Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Eğitim Danışmanımızdan randevu alarak dilediğiniz zaman kampüs turu yapabilirsiniz.

Haftanın her günü (pazar hariç) 10:00-22:00 arası açıktır.

Hangi eğitimi seçerseniz seçin ilk alacağınız basic modülü, sizi seçmiş olduğunuz eğitim programına entegre eder, bu sebeple eğitim programlarımızla ilgili ön bilgiye sahip olmanız gerekmez. Ancak Game Development Certificate özel olarak Unity oyun motorunun Unity Certified Developer sınavına hazırlık için tasarlanmış, programlama ağırlıklı bir eğitimdir. Bu eğitim için önceden belli bir programlama bilgisine sahip olmanız beklenir.

Hayır, akademimiz eğitimler için gerekli her türlü yazılım/donanımı size sağlayacaktır.

Şu anda ingilizce eğitim veren sınıflarımız yok, ama ileride uluslararası öğrenciler için de bir sınıf açmayı planlıyoruz.

IDEA eğitimleri için ödeme yaparken aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz;

Mail Order ile

Ön Kayıt sırasında görüşeceğiniz Eğitim Danışmanı isteğiniz dahilinde size bir Mail Order Formu yollayacaktır. Formu doldurup imzaladıktan sonra Danışmana geri göndererek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Havale/EFT

Kayıt sırasında bildirilecek olan BAU’ya ait IBAN numarasına eğitim bedelini yatırdıktan sonra dekontunuzu Eğitim Danışmanı ile paylaşarak kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Doğrudan Ödeme

Beşiktaş’ta bulunan Mali İşler Daire Başkanlığı’nı hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında ziyaret ederek ödemenizi bizzat gerçekleştirebilirsiniz.

IDEA bünyesinde yer alan programlardan katılmak istediğiniz eğitimin bedeli;

500 TL ‘ye kadar Tek Çekim,

500 – 1000 TL arası 4 Taksit,

1000 TL ve üzeri için 9 Taksit olarak belirlenmiştir.

Kayıt sözleşmesinde ödemeyi şirketinizin yapacağını belirtir, şirket bilgilerini bizimle paylaşırsanız faturanızı şirket adına kesebiliriz.

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerine %35,

Bahçeşehir – Uğur Eğitim Kurumu çalışanlarına %25,

Diğer üniversite öğrencilerine %25,

CO-OP ile işbirliği bulunan partner kurum çalışanlarından; 1 – 4 arası katılımcıya %15, 5 ve üstü katılımcıya %25,

Bahçeşehir Üniversitesi / SAE mezunlarına %20,

Erken kayıt döneminde ödemelerini tamamlayan katılımcılara %10,

Çocuğu Bahçeşehir – Uğur eğitim kurumlarında öğrenim gören velilere %15,

Aynı kurumdan 5 kişiden fazla katılım gösteren gruplara %15,

*İndirimler birleştirilemez.

Öncelikle ön kayıt işlemi yalnızca programa katılmak istediğinizi ifade eden ve herhangi bir ücret ödemekle yükümlü olmadığınız bir işlemdir. Amaç bu form aracılığıyla programla ilgili bilgilendirme sağlamak ve hangi eğitim ile ilgileniyorsanız, bu bilgiyi tarafımızla paylaşmaktır. Kesin kayıt süreci başladığında ödeme yapmanız için, eğitim danışmanımız size ödeme miktarı, ödeme seçenekleri, eğitim yeri ve tarihi bilgilerini içeren bir hatırlatma maili gönderir ve kesin kayıt sürecine geçilir.

Eğitim programımıza kayıt yaptırdığınızda programımız için size bi kontenjan ayırmış oluyoruz. Bu sebeple eğitim başladıktan sonra ücret iadesi yapılmaz ancak, bir sonraki eğitim programımız için kayıt hakkınız saklı kalabilir.

Eğitim programlarımıza, yılın 12 ayı kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitim başlangıç tarihleri hakkında bizimle iletişime geçiniz. Ancak IDEA yönetimi yeterli kontenjan sağlanamadığı takdirde programı açmamayı uygun görebilir. Programın açılmaması durumunda ödenen katılım ücreti iade edilecektir.